REFERENCE

Jejich hudba dokonale podtrhla atmosféru obřadu
a i díky nim  na obřad stále moc rádi vzpomínáme.

Ráda bych sdílela naše osobní zkušenosti s flétnistkou Mirkou ze svatebního dua Souznění. Je to již delší čas, co jsme měli svatbu, ale když se mi dostala pod ruku webová stránka Souznění, nešlo jinak a musela jsem reagovat. Již od domluvy samotné hudby bylo vše perfektní. Namysleli jsme si s manželem hudbu, klasickou i moderní, která nebyla tvořena úplně pro jejich nástroje, přesto však ji muzikanti dokázali bez jakýchkoliv problémů předělat a výsledek byl skvělý. Dostavili se na místo obřadu již den předem, aby viděli, kde a jak se bude hrát a hudbu odzkoušeli. Což ne každý je ochoten udělat. Při samotném obřadu neváhali improvizovat, když se nám část obřadu s podpisy prodloužila. Jejich hudba dokonale podtrhla atmosféru obřadu a i díky nim na obřad stále moc rádi vzpomínáme.

Peťka (a Radek)

... je na ně spolehnutí, jsou neuvěřitelně šikovné, tvořivé a hlavně, když vezmou své nástroje do rukou, tak se ve vás rozlije
krásno - a to umí málokdo ...

Zkrátka je to sen je mít u své svatby.

Když jsem poprvé slyšela o Souznění, tak jsem se vnitřně zaradovala a zároveň jsem byla trochu smutná. Smutná z toho, že jsem už vdaná a ze svatebního dua Souznění nám hrála jen Mirečka. Radostná z toho, že tyhle dvě skvělé holky se spojily a vytvořily nádherný projekt. Znám je obě již dlouho a vím, že je na ně spolehnutí, jsou neuvěřitelně šikovné, tvořivé a hlavně, že když vezmou své nástroje do rukou, tak se ve vás rozlije krásno - a to umí málokdo. Všem nevěstám a ženichům doporučuji Souznění přizvat k obřadu. Jsou spolehlivé, příjemné a hrají nádherně. Zkrátka je to sen je mít u své svatby.

Neli

... poradila nám, jaká hudba se hodí na konkrétní část obřadu a výsledek byl perfektní!

Markéta byla už při komunikaci velmi ochotná. Poradila nám, jaká hudba se hodí na konkrétní část obřadu a výsledek byl perfektní. Jsme moc rádi, že nám na svatbě hrála zrovna ona.

Dana a Roman